kemény éjfél dominálnak a spanyoloknak szerzett történelmi eb aranyat takács Hobart város Tiszt

Mezőkövesd
Mezőkövesd

Kéri Katalin ALLAH BÖLCSESSÉGE

Olasz hadi írók és generálisok Bécs és Isztambul között

Két arany, egy ezüst, két bronz az Európa-bajnokság pénteki napján |  Kajak-Kenu Sport
Két arany, egy ezüst, két bronz az Európa-bajnokság pénteki napján | Kajak-Kenu Sport

Index - Tudomány - Gyarmatosítás elítéltekkel, francia módra: 300 éves New  Orleans
Index - Tudomány - Gyarmatosítás elítéltekkel, francia módra: 300 éves New Orleans

Miguel de Cervantes – Wikipédia

Puskás–Suzuki-kupa: kikapott a Honvéd; a Real legyőzte a DAC-ot - N

Index - Sport - Tízévente születik egy olyan sprinter, mint Miklós Andrea

Index - Sport - Történelmi Burkina Fasó-i érem - A tokiói olimpia  tizenharmadik napja – élő - Percről percre
Index - Sport - Történelmi Burkina Fasó-i érem - A tokiói olimpia tizenharmadik napja – élő - Percről percre

Olimpia: Olasz Anna negyedik helyen végzett, jól kezdték a napot a  kajakosok, kiestek a kézisek | Euronews
Olimpia: Olasz Anna negyedik helyen végzett, jól kezdték a napot a kajakosok, kiestek a kézisek | Euronews

Ő még csak most 17 - Elena Ruiz tiniként is az Eb-győztes spanyol  pólócsapat húzóembere volt - Eurosport
Ő még csak most 17 - Elena Ruiz tiniként is az Eb-győztes spanyol pólócsapat húzóembere volt - Eurosport

OSZK
OSZK

Kajak-kenu vb - Hét érem, köztük egy arany a vasárnap délelőtti döntőkben -  Hír TV
Kajak-kenu vb - Hét érem, köztük egy arany a vasárnap délelőtti döntőkben - Hír TV

2021.XI.7. Kisvárda – Ferencváros: 0-4 | Tempó, Fradi!

Nem ez volt a magyar csapat legjobb napja a tokiói olimpián, összefoglaló a  6. nap eseményeiről | Euronews
Nem ez volt a magyar csapat legjobb napja a tokiói olimpián, összefoglaló a 6. nap eseményeiről | Euronews