Religie: Despre propovaduirea cuvantului lui Dumnezeu » Monitorul de Suceava - Sâmbătă, 9 Ianuarie 2016
Cuvântul lui Dumnezeu „Dumnezeu Însuși, Unicul (II) Firea dreaptă a lui Dumnezeu (Partea a patra)” - YouTube
FOREIGN POLICY - editia in limba romana: "Usurel cu religia in scoli". CAMPANIE IMPOTRIVA OREI DE RELIGIE - Cuvântul Ortodox
EPITAF Lui Grigore Vieru Îl putem urî, îl putem invidia – de veghe rămâne, lângă lacrima mea. Îl putem huli, îl pute
Religie: Despre propovaduirea cuvantului lui Dumnezeu » Monitorul de Suceava - Luni, 10 Ianuarie 2011