Kajak-kenu: szobor készül a hatszoros olimpiai bajnok Kozák Danutár

Kozák Danuta: „A nyugodt felkészülés a múlté” - NSO

Egy arany, egy ezüst és egy bronz a kajak-kenu világbajnokság mai magyar  mérlege - PestiSrácok
Egy arany, egy ezüst és egy bronz a kajak-kenu világbajnokság mai magyar mérlege - PestiSrácok

Egyetemi-főiskolai kajak-kenu vb: öt magyar érem 1000 méteren

Takács Tamara aranyérmet szerzett a kajak-kenu EB-n - PestiSrácok

Pillanatképek a kenu történetéből :: Greenex

Kezdődik a kajak-kenu versenyszezon Szegeden, szerdán indul a válogató a  Maty-éren – Szegedi hírek | Szeged365
Kezdődik a kajak-kenu versenyszezon Szegeden, szerdán indul a válogató a Maty-éren – Szegedi hírek | Szeged365

Történelem - Fradi.hu

Sirály kettes, stabil és stílusos páros kajak! - II. kerület, Budapest

Kano Stock fotók, Kano Jogdíjmentes képek | Depositphotos

Index - Sport - Barátja testnedve miatt bukott meg a doppingvizsgálaton

Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Budapest

A szegedi kajakos Kárász Anna másodikként ért célba a tokiói olimpián –  Szegedi hírek | Szeged365
A szegedi kajakos Kárász Anna másodikként ért célba a tokiói olimpián – Szegedi hírek | Szeged365

Szekszárdi bronzérem született a kajak-kenus országos bajnokságon | Tolnavár

KEMMA - Tata kétszeres ifjúsági világbajnok evezősét olimpikon dédszülei  motiválják
KEMMA - Tata kétszeres ifjúsági világbajnok evezősét olimpikon dédszülei motiválják

Vízitúra a Felső-Tiszán: Tivadartól Vásárosnaményig

Szobrot kapott Kolonics - Blikk

A bicikliseknek és kenusoknak kedvez az Őrség legújabb fejlesztése | Magyar  Építők
A bicikliseknek és kenusoknak kedvez az Őrség legújabb fejlesztése | Magyar Építők

Canoagem jogdíjmentes stock vektorok

Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a Szegeden tartott kajak-kenu  országos bajnokság és világbajnoki válogató első versenynapján – Szegedi  hírek | Szeged365
Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a Szegeden tartott kajak-kenu országos bajnokság és világbajnoki válogató első versenynapján – Szegedi hírek | Szeged365

Magyar éremeső Koppenhágában

Programok Tiszakécskén | Parton Hotel & Bowling

Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019!  Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a  portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500  m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany
Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019! Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500 m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany