Index - Sport - Tizenhárom ezredmásodperccel lett világbajnok a magyar női  kajaknégyes
Index - Sport - Tizenhárom ezredmásodperccel lett világbajnok a magyar női kajaknégyes

Molnár Péter Archives | JochaPress.hu

Tizenhárom ezred döntött, világbajnok a magyar női kajak négyes | 24.hu

A női kajak négyes világbajnok, 12 olimpiai kvóta a végeredmény

Pazar versenyzéssel nyertek aranyérmet a női kenusok és a kajak négyes | M4  Sport
Pazar versenyzéssel nyertek aranyérmet a női kenusok és a kajak négyes | M4 Sport

A számítógép rabja volt, mára kajakvilágbajnok lett

Kajak-kenu vb: Világbajnok a női kajak négyes! | Sport - Vajdaság MA ::  Délvidéki hírportál
Kajak-kenu vb: Világbajnok a női kajak négyes! | Sport - Vajdaság MA :: Délvidéki hírportál

Krónika
Krónika

Erődemonstráló bemutatkozás olimpiai csapathajóinktól – Sportmenü

Helycserék után is papírforma | Kajak-Kenu Sport

Tótka Sanyiék 4 olimpiai kvótát szereztek!

Kajak-kenu vk - Újabb öt magyar egység a döntőben, nyolc érem a  paraversenyben | Dunaújváros Online
Kajak-kenu vk - Újabb öt magyar egység a döntőben, nyolc érem a paraversenyben | Dunaújváros Online

Kirakta a kapitány az olimpiai ezüstérmest a négyesből

Kajak-kenu vb: világbajnok a női négyes és Bodonyi Dóra! | Szeged Ma

Szeged.hu - Világbajnok 500 méteren a női kajak négyes, Bodonyi Dóra 5000  méteren volt a leggyorsabb!
Szeged.hu - Világbajnok 500 méteren a női kajak négyes, Bodonyi Dóra 5000 méteren volt a leggyorsabb!

Birkás Balázs a kalandos életre esküszik - NSO

Világbajnok a női négyes, az élen zártuk az olimpiai éremtáblát | Kajak-Kenu  Sport
Világbajnok a női négyes, az élen zártuk az olimpiai éremtáblát | Kajak-Kenu Sport

Kozák Danutáék verhetetlenek, aranyérmes a női kajak négyes

Tótka Sanyiék ott vannak a világbajnokság döntőjében!

A női kajaknégyes mindig aranyesélyes

Aranyérmes a női kajaknégyes a kajak-kenu világbajnokságon - Infostart.hu

A női kajak négyes... - Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Facebook

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Újabb két magyar hajó a dobogón! A Balaska  Márk, Birkás Balázs, Dudás Miklós, Kuli István kajaknégyes (képünkön) a  spanyolok mögött a második helyen végzett 500-on, míg a Tótka
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Újabb két magyar hajó a dobogón! A Balaska Márk, Birkás Balázs, Dudás Miklós, Kuli István kajaknégyes (képünkön) a spanyolok mögött a második helyen végzett 500-on, míg a Tótka