Home

Megfigyelés Kollektív Elkövető liu shaoln sándor korcsolya Kuszkusz Saját felbolydulás

Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang  történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor első lett a döntőben, de kizárták, így Liu Shaoang történelmi bronzérmet nyert a férfi 1000 méter döntőjében a téli olimpián | Mandiner

Nem magyar színekben szeretnék folytatni a Liu testvérek - Eurosport

Liu Shaoang negyedik, Liu Shaolin Sándor hatodik lett 1500 méteren

Liu Shaolin Sándor interjú

Liu Shaolin Sándor – Wikipédia

Téli olimpia: Meg akarom mutatni, hogy én vagyok a legjobb – Liu Sh

Liu Shaolin Sándor: „Ádó kedves volt, nekem adta az aranyérmet szülinapra!”  - Eurosport
Liu Shaolin Sándor: „Ádó kedves volt, nekem adta az aranyérmet szülinapra!” - Eurosport

Korcsolya: Ez Liu Shaolin Sándor éve volt - Síparadicsom

Elképesztő pech: ellenfele karkötőjén csúszott el Liu, vele pedig a csapat  érme – Kiakadt az olimpikon: „Ilyen szerintem a világon nincs” - Sportal.hu
Elképesztő pech: ellenfele karkötőjén csúszott el Liu, vele pedig a csapat érme – Kiakadt az olimpikon: „Ilyen szerintem a világon nincs” - Sportal.hu

Liu Shaolin Sándor 500 m-en világkupa győztes | Magyar Országos Korcsolyázó  Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Liu Shaolin Sándor 500 m-en világkupa győztes | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Liu Shaolin Sándor az olimpiára akarja elérni csúcsformáját

Liu Shaolin Sándor olimpiai döntőt nyert, de elvették a győzelmét, testvére  Liu Shaoang bronzérmes - Eurosport
Liu Shaolin Sándor olimpiai döntőt nyert, de elvették a győzelmét, testvére Liu Shaoang bronzérmes - Eurosport

Liu Shaolin Sándort a győzelem után kizárták, Liu Shaoang bronzérmes 1000  méteren a pekingi téli olimpián
Liu Shaolin Sándort a győzelem után kizárták, Liu Shaoang bronzérmes 1000 méteren a pekingi téli olimpián

Liu Shaolin Sándor szerencsekarkötővel utazik Pekingbe

Liu Shaolin Sándor | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Videón Liu Shaolin kizárása és Liu Shaoang olimpiai bronzérme | 24.hu

Liu Shaolin Sándor: Mindent meg kell tennem annak érdekében, hogy újra  olimpiai bajnok legyek | M4 Sport
Liu Shaolin Sándor: Mindent meg kell tennem annak érdekében, hogy újra olimpiai bajnok legyek | M4 Sport

Téli olimpia: Liu Shaolin olimpiai bajnok lesz Milánóban! – Csang C

Telex: Liu Shaolin óriási csatában nyert az olimpián, de kizárták egy  előzés miatt, Shaoang bronzérmes
Telex: Liu Shaolin óriási csatában nyert az olimpián, de kizárták egy előzés miatt, Shaoang bronzérmes

Index - Sport - Végre megszólaltak az országváltásról a Liu fivérek,  bírálják a magyar szövetséget
Index - Sport - Végre megszólaltak az országváltásról a Liu fivérek, bírálják a magyar szövetséget