Home

Iskolai oktatás büfé Sovány u23 kajak kenú bajnokság köd transzparens Cégünk

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar  versenyzők egyetlen nap alatt - sport
Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar versenyzők egyetlen nap alatt - sport

Szegeden lesz a 2024-es kajak-kenu Európa-bajnokság - Turizmus.com

Index - Sport - Keretet hirdettek a szegedi ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságra
Index - Sport - Keretet hirdettek a szegedi ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságra

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség által megrendezésre került Vidék Bajnokság és  Ifjúsági és U23 válogató Kajak-kenu verseny. - PDF Free Download
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség által megrendezésre került Vidék Bajnokság és Ifjúsági és U23 válogató Kajak-kenu verseny. - PDF Free Download

Ifi és U23-as sztárjaink indulnak a hétvégi Eb-n | Kajak-Kenu Sport

40 éremmel zártak a magyarok Szegeden az ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon | M4 Sport
40 éremmel zártak a magyarok Szegeden az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon | M4 Sport

Öt magyar érem a kajak-kenu-vb zárónapjának délelőttjén | ma7.sk

Kajak-kenu: Fodor Nicholas C1 1000 méteren a hetedik az U23-es Eb-n

Mesto Šamorín – Somorja Város Junior és U23-as kajak – kenu EB: Sidó Bianka  remekelt - Mesto Šamorín - Somorja Város
Mesto Šamorín – Somorja Város Junior és U23-as kajak – kenu EB: Sidó Bianka remekelt - Mesto Šamorín - Somorja Város

TEOL - Újabb öt magyar érem Szegeden

A magyarok újabb öt érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon
A magyarok újabb öt érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon

Kajak-kenu: az Európa Játékok lesz az idei Európa-bajnokság

Orosz Ákos hetedik lett az U23-as világbajnokságon - DVTK hírek - kajak-kenu

Kajak-kenu: újabb három arany az ifjúsági és U23-as világbajnokságon |  Szeged Ma
Kajak-kenu: újabb három arany az ifjúsági és U23-as világbajnokságon | Szeged Ma