Home

Helyhez kötött klub ír vasarnap kinek szurkolhatunk a kajak kenu Számítás logika Fuss

Kajak-kenu vb – négy magyar érem, ebből két arany a szombati döntőkben |  Felvidék.ma
Kajak-kenu vb – négy magyar érem, ebből két arany a szombati döntőkben | Felvidék.ma

DUOL - Egy arany 5000 méteren, 11 éremmel zártak a magyarok

Mozdulj rá! - Az első nap után elégedett a mezőny az Egyetemi Gyorsasági  Kajak-Kenu VB-n
Mozdulj rá! - Az első nap után elégedett a mezőny az Egyetemi Gyorsasági Kajak-Kenu VB-n

Mozdulj rá! - Nemcsak kenuban, de futásban is spíler Kisbán Zsófi  utánpótlásbajnok
Mozdulj rá! - Nemcsak kenuban, de futásban is spíler Kisbán Zsófi utánpótlásbajnok

Szeged.hu - Negyven éremmel zártak a magyarok az U23-as kajak-kenu  világbajnokságon, ahol minden szegedi dobogóra állhatott
Szeged.hu - Negyven éremmel zártak a magyarok az U23-as kajak-kenu világbajnokságon, ahol minden szegedi dobogóra állhatott

Döntőben a női négyesek | Kajak-Kenu Sport

Kajak-szlalomban is lehet Rióban magyar induló?

Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as  kajak-kenu vb-n - Szeged.hu
Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n - Szeged.hu

Hírek | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Magyar aranyak az Eb utolsó napján is! | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu: Hat győztest avattak vasárnap délelőtt a válogatón (FRISSÍTVE)  | Szeged Ma
Kajak-kenu: Hat győztest avattak vasárnap délelőtt a válogatón (FRISSÍTVE) | Szeged Ma

Még arany női kajak 5000 méteren, végül 11 éremmel zárták a magyarok a  világbajnokságot | Magyar Hang | A túlélő magazin
Még arany női kajak 5000 méteren, végül 11 éremmel zárták a magyarok a világbajnokságot | Magyar Hang | A túlélő magazin

Ma kezdődik a kajak-kenu vb Račicén - három komáromi sportolónak  szurkolhatunk | Szia Komárom
Ma kezdődik a kajak-kenu vb Račicén - három komáromi sportolónak szurkolhatunk | Szia Komárom